Pedikúra & manikúra
Vysočanská 243/113
Praha 9 - Střížkov
tel. +420 604 352 018

Magnetické předměty a pomůcky

Magnetismus ...

Naše planeta tvoří jeden velký magnet, jehož pole zeměkouli obepíná kolem dokola. Vliv magnetického pole je prokázán na chování zvěře, má tedy vliv i na chování a pocity lidí.

Je prokázáno, že magnetické pole ovlivňuje životní energii lidí. Bez magnetického pole země by život na zemi nebyl možný. Během posledních pěti století se snížila intenzita magnetického pole Země, tedy našeho hlavního zdroje magnetizmu, o polovinu.

Zmagnetizovaná krev je schopna účinněji transportovat kyslík a zásobovat buňky vitálními látkami a tak vylepšit buněčný energetický metabolismus. Magnetické pole může podpořit prokrvování i těch nejjemnějších vlásečnic v hlavě. Kvalitní prokrvení mozku je další nezbytností pro uchování našeho dlouhého, spokojeného a plnohodnotného života. Magnetické pole má pozoruhodné účinky i na nervovou soustavu. Je prokázáno, že energie severního pólu magnetu má utišující účinky na bolest.

PŘEDMĚTY, KTERÉ U NÁS MŮŽETE VYZKOUŠET A ZAKOUPIT :

Magnetický valoun -
- dotykem nebo jemným masírováním plošek v dlani ovlivňuje činnost lymfatických cest, dochází tak ke zklidnění organismu a k celkové harmonizaci. Zlepšíte vysoký krevní tlak, psychiku i spánek ! Vhodný pro přiložení na bolavé místo např. při revmatických potíží prstů, karpálních tunelech.

img

Tyčinka na zmagnetizování vody -
- voda se stává měkčí (snižuje se povrchové a vnitrní napětí) a mění se i její chuťové vlastnosti. Po 15-ti minutách se struktura vody změní, že to lze poznat i na chuti. Takto upravená voda má schopnost čištění cév od vápenatých usazenin a tím snižuje hladinu cholesterolu v těle. Nezpochybnitelný je přínos zmagnetihované vody při problémech se zácpou. Reaguje také na slinivku a tím vede ke znížení cukru v krvi. Také čistí močové cesty, u mužů pomáhá při problémech s prostatou. 

img

Srdíčko první pomoci -
- srdíčko obsahuje jeden permanentní neodymiový magnet o síle 2200 gaussů. Dle zkušenosti našich zákazníků a komentářů lékařů pomáhá při bolesti krční páteře, zad, ramenních a kyčelních kloubů, při bolesti hlavy, migréně a menstruačních bolestí. Srdíčko vždy přikládáme na postižené místo stranou popsanou znaky. Magnetické srdíčko vrchním plíškem drží na látce.

img

Destička první pomoci -
dva silné magnety o průměrné síle 1800 gaussů, lze srovnat s účinky srdíčka

img

 

Energetix šperky s magnety -
- originální design, vhodné pro celou rodinu, velká varibilita a široký sortiment

img  img

Šperky s magnety mohou pomoci na:
• stres
• migrénu
• depresi
• únavu, malátnost
• tenisový loket
• revma
• artrózu
• bolesti zad a kloubů

 

MAGNETICKÉ PŘEDMĚTY BY NEMĚLI POUŽÍVAT LIDÉ S KARDIOSTIMULÁTOREM !

  © 2022 Jana Küblová - Pedikúra • webdesign Ar-neS